Švajčiarska radosť z každého skoku!

Švajčiarsko je malá krajina a všetky vzdialenosti sú v nej na skok. To je jej veľká výhoda. Švajčiarsko je však tiež hornatá krajina a všetky tie skoky sú v nej nahor alebo nadol z kopca. A to stojí veľa síl.

 
Švýcarsko

 

Všetky tie skoky nahor a nadol nie sú vždy jednoduché. Veci sa pri tom môžu často zamotať. A preto, aby sa ľudia dokázali dostať aj z tej najzložitejšej situácie, dali Švajčiari svetu univerzálne riešenie na každý problém - svoje užitočné švajčiarske nožíky.

Švajčiarsko je malá krajina a všetky vzdialenosti sú v nej na skok. To je jej veľká výhoda. Švajčiarsko je však tiež hornatá krajina a všetky tie skoky sú v nej nahor alebo nadol z kopca. A to stojí veľa síl. Preto dali Švajčiari svetu úžasný zdroj energie - svoju skvelú čokoládu.

silnejsi kamzik sk

Ak si však myslíte, že Švajčiari zvládajú skákať cez všetky tie kopce, vyskočiť z každej zložitej situácie a ladným krokom kráčať s rytmom svojej ekonomiky bez problémov, mýlite sa. Ich kĺby pri tom dostanú poriadne zabrať. A preto Švajčiari darovali sebe a svetu Cemio Kamzíka. Cemio Kamzík® je najmenej nápadný, avšak dôležitý dar, ktorý venovalo Švajčiarsko svetu.